Skip to main content

Початок власного шляху

Залежно від посади, на яку ви претендуєте, вам необхідно буде спочатку виконати кілька дій, які описані нижче.

Етап скринінгу

Онлайн-тест

Мета наших онлайн-тестів – виключити фактор упередженості. Вам буде запропоновано кілька ігор, які допоможуть визначити ваші когнітивні, соціальні та поведінкові характеристики. Алгоритми, на яких вони засновані, дають нам змогу зрозуміти, чи є у вас ключові риси, потрібні нашій організації. Застосовуючи технології штучного інтелекту та науку про поведінку в наших тестах, ми можемо більше дізнатися про ваші навички й потенціал, щоб створювати різноманітніші команди.

Первинна співбесіда

Первинна співбесіда – ефективний інструмент, за допомогою якого ви можете розповісти нам найважливіше про себе. Ми можемо попросити вас взяти участь у телефонній співбесіді або записати відео з відповідями на запитання. У той час як телефонні співбесіди дозволяють детально обговорити якісь моменти, запис відео – швидший і зручніший варіант з точки зору кандидата. Так ви можете самі вибрати, де й коли хочете провести співбесіду. Щоб допомогти вам підготуватися до неї, на нашій платформі можна перевірити освітлення, звук і відео перед початком запису.

Етап відбору

Особиста співбесіда

Особиста співбесіда дає нам змогу познайомитися з вами, а вам – з нами. На співбесіді ми розглянемо цілу низку тем і, ймовірно, згадаємо про наші ключові цінності. Не забувайте, що це діалог: ви також зможете поспілкуватися з нашими керівниками й поставити запитання, щоб побачити, чи підходить вам наша компанія.

Центр оцінювання

Наш центр оцінювання відповідає реаліям сучасної цифрової ери. Його мета – безпосередньо продемонструвати вам вашу роль і допомогти зрозуміти, який саме внесок ви можете зробити своїми діями. Паперова робота відходить у минуле: ми хочемо побачити вас в умовах реальної ситуації, де ви зможете досягти чудових результатів – як самостійно, так і в команді.

Спеціально для Вас